Ilmoittautuneet joukkueet

Seura Joukkue Sarja
Ajax Sarkkiranta Pojat 2010 (P12)
Ajax Sarkkiranta P13 Valkoinen Pojat 2013 (P9)
Ajax Sarkkiranta P13 Sininen Pojat 2013 (P9)
Ajax Sarkkiranta P13 Musta Pojat 2013 (P9)
Ajax Sarkkiranta P13 Keltainen Pojat 2013 (P9)
Ajax Sarkkiranta P14 P14 Valkoinen Pojat 2014 (P8)
Ajax Sarkkiranta P14 P14 Sininen Pojat 2014 (P8)
BK-48 Tytöt 2011-2012 (T11)
FC Folk Pojat 2014 (P8)
FC Folk Pojat 2013 (P9)
FC Folk Pojat 2012 (P10)
FcRaahe T11(2011) Tytöt 2011-2012 (T11)
FC Raahe P8 BLUE Pojat 2014 (P8)
FC Raahe P8 RED Pojat 2014 (P8)
FC Raahe P8 GREEN Pojat 2014 (P8)
FC Raahe 2valkoinen Pojat 2011 (P11)
FC Raahe 1punainen Pojat 2011 (P11)
FC Raahe T9 Tytöt 2013-2014 (T9)
FC Raahe Punainen Tytöt 2013-2014 (T9)
FC Raahe Valkoinen Tytöt 2013-2014 (T9)
FC Raahe T10 Tytöt 2011-2012 (T11)
FC Ylivieska Pojat 2015 (P7)
FC Ylivieska Pojat 2015 (P7)
FC Ylivieska Musta Pojat 2014 (P8)
FC Ylivieska Valkoinen Pojat 2014 (P8)
FC Ylivieska Sininen Pojat 2014 (P8)
FC Ylivieska Keltainen Pojat 2014 (P8)
FC Ylivieska Punainen Pojat 2013 (P9)
FC Ylivieska Keltainen Pojat 2013 (P9)
FC Ylivieska Pojat 2012 (P10)
FC Ylivieska Keltainen Pojat 2011 (P11)
FC Ylivieska Musta Pojat 2011 (P11)
FC Ylivieska Pojat 2010 (P12)
FC Ylivieska Keltainen Pojat 2009 (P13)
FC Ylivieska Musta Pojat 2009 (P13)
FC Ylivieska keltainen Tytöt 2013-2014 (T9)
FC Ylivieska musta Tytöt 2013-2014 (T9)
FC Ylivieska keltainen T14 Tytöt 2013-2014 (T9)
FC Ylivieska musta T14 Tytöt 2013-2014 (T9)
FC Ylivieska Musta Tytöt 2011-2012 (T11)
FC Ylivieska Keltainen Tytöt 2011-2012 (T11)
FC Ylivieska Musta Tytöt 2009-2010 (T13-12)
FC Ylivieska Keltainen Tytöt 2009-2010 (T13-12)
FC Ylivieska Punainen Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Gamlakarleby Bollklubb (GBK) GBK vit P7 Pojat 2015 (P7)
Gamlakarleby Bollklubb (GBK) GBK röd P7 Pojat 2015 (P7)
Gamlakarleby Bollklubb (GBK) GBK blå P7 Pojat 2015 (P7)
GBK Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Haapajärven Kiilat Pojat 2014 (P8)
Haapajärven Kiilat Pojat 2012 (P10)
Haapajärven Kiilat Valkoinen Pojat 2010 (P12)
Haapajärven Kiilat Pojat 2009 (P13)
Haapajärven Kiilat Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Haapajärven Kiilat Sininen HK Sininen Pojat 2010 (P12)
Haukiputaan Pallo T1011 Tytöt 2011-2012 (T11)
HauPa Vihreä Pojat 2013 (P9)
HauPa Keltainen Pojat 2013 (P9)
HauPa t13 Tytöt 2013-2014 (T9)
HauPa t12 Tytöt 2011-2012 (T11)
Kalajoen Pallo Oranssi Pojat 2014 (P8)
Kannuksen Ura Pojat 2009 (P13)
Kaustisen Pohjan-Veikot Pojat 2014 (P8)
Kaustisen Pohjan-Veikot Pojat 2010 (P12)
Kaustisen Pohjan-Veikot, KP-V Pojat 2012 (P10)
K-Pallo Pojat 2013 (P9)
K-Pallo Pojat 2011 (P11)
K-Pallo Pojat 2009 (P13)
Kpv 2 /Valkoinen Pojat 2010 (P12)
Kpv Vihreä Pojat 2010 (P12)
Kpv Vihreä Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Kpv Valkoinen Tytöt 2009-2010 (T13-12)
KP-V Pojat 2011 (P11)
KP-V Pojat 2009 (P13)
KPV D09 Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Kälviän Tarmo Sekajoukkue Pojat 2015 (P7)
Kälviän Tarmo Pojat 2011 (P11)
Kälviän Tarmo Pojat 2010 (P12)
Kälviän Tarmo Pojat 2009 (P13)
Limingan Pallokarhut LiPK 09 Pojat 2009 (P13)
OHF Pojat 2010 (P12)
ONS Tytöt 2011-2012 (T11)
Ouhu/Folk yj Pojat 2009 (P13)
Oulaisten Huima Valkoinen Pojat 2012 (P10)
Oulaisten Huima Sininen Pojat 2012 (P10)
Oulaisten Huima Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Oulun harrastefutis 1 musta Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Oulun harrastefutis 2 turkoosi Tytöt 2009-2010 (T13-12)
TP47 Valk Tytöt 2011-2012 (T11)
TP47 Pun Tytöt 2011-2012 (T11)
Ysikaks' Nivala Valkoinen Pojat 2014 (P8)
Ysikaks' Nivala Punainen Pojat 2014 (P8)
Ysikaks Nivala Pojat 2012 (P10)
Ysikaks Nivala Pojat 2011 (P11)
Ysikaks Nivala Pojat 2009 (P13)
Ysikaks Nivala Musta Tytöt 2011-2012 (T11)
Ysikaks Nivala Punainen Tytöt 2011-2012 (T11)
Ysikaks Nivala Tytöt 2009-2010 (T13-12)
Kalajokilaakso-lehti